Zabawki ogrodowe dla dzieci

Ilość produktów: 24

strona:
1 |
2

Odkryj z nami radość zabawy

Jak ją odkryć? - zapytacie. W bardzo prosty i przyjemny sposób. Oczywiście najlepiej będzie skorzystać z zabawek ogrodowych dla dzieci. Nie ma większej frajdy dla maluchów jeśli mogą swobodnie pobawić się w piaskownicy, pojeździć po podwórku nowym rowerkiem, czy pobawić się z rówieśnikami puszczając w powietrze moc magicznych baniek mydlanych. Takie zabawki ogrodowe dla dzieci to niesamowita sprawa. Połączenie świetnej zabawy i rozładowanie drzemiącej w naszych pociechach energii w sposób pozytywny i rozwijający ich aktywność.

Pikinini sprzyja zabawie na świeżym powietrzu

Zarówno w ogrodzie, w parku, na podwórku jak i w wielu innych miejscach doskonale sprawdzą się nasze wyjątkowe zabawki ogrodowe dla dzieci. Co takiego szczególnego jest w tych produktach? Przede wszystkim są one wykonane z najwyższej jakości materiałów i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa gwarantując, że Wasze pociechy mogą się nimi bawić bez obaw. Producenci zabawek, które Wam polecamy dokładają wszelkich starań, by ich zabawki ogrodowe dla dzieci były dostosowane do wieku, potrzeb i możliwości maluchów. Sprawdźcie sami jak świetna może okazać się zabawa w piaskownicy z wykorzystaniem wiaderka z foremkami w kształcie pasikonika, motylka czy ślimaka. Możecie też podarować swoim dzieciom jeden z rowerków biegowych, które pozwolą mu aktywnie spożytkować energię. Mamy też coś dla miłośników gier i zabaw. To od Was drodzy rodzice zależy czy Wasz maluch nauczy się grać w mini golfa, nową skandynawską grę ogrodową KUBB, czy może pozna jak puszczać latawce i bański mydlane.

Wiaderko z pompką

Producent: Gowi

od 3 lat

Cena: 49,00 zł

Zestaw do chodzenia po linie

Producent: Pikinini poleca

od 7 lat

Cena: 180,00 zł

Zwijane silikonowe FRISBEE pudrowy róż

Producent: Scrunch

dla wszystkich

Cena: 26,00 zł

Zwijane wiaderko silikonowe pudrowy róż

Producent: Scrunch

dla wszystkich

Cena: 51,00 zł

strona:
1 |
2


Pikinini i MOTYLARNIA w Blizinach

Patronujemy i wspieramy niezwykłą motylarnię w Blizinach na Kaszubach. Koniecznie zajrzyjcie do Świata Labiryntów na terenie, którego się znajduje. Zapraszamy na relację z otwarcia motylarni TUTAJ i z wizyty Pikinini TUTAJ. ...
Czytaj więcej »