FIKA Magazyn dla dzieci i rodziców (8/2012)

Nr 8/2012

FIKA to projekt łączący w jednym czasopiśmie artykuły oraz aktywności dla rodziców i dzieci w wieku 3-12 lat. Magazyn skierowany jest do rodziców, dla których rozwój dziecka jest istotny. FIKA pomaga odkryć talent dziecka, stymuluje jego wyobraźnię, integruje i edukuje pokazując świat eko.

stron: 76
format: 20 x 28 cm

W numerze (od redakcji):


Muzyka towarzyszy nam od zarania dziejów. Muzyką wszak może być wszystko: dźwięk spadających kropli deszczu, szum wiatru, śpiew ptaków… Naukowcy zwracają uwagę, że słuchanie muzyki przez kobiety w ciąży wpływa pozytywnie na rozwój ich dziecka. Dlatego coraz popularniejsze stają się koncerty organizowane z myślą o małych dzieciach i tych, które dopiero mają przyjść na świat. By uświadomić rodzicom ważność procesu umuzykalniania najmłodszych, ósmy numer FIKI podejmuje ten temat. W wywiadach i artykułach, będących wypowiedziami ekspertów, stara się pomóc w doborze ścieżki postępowania w tym zakresie.

FIKA jest czasopismem poświęconym sztuce, skierowanym do rodziców i dzieci, toteż młodsi czytelnicy znajdą w nim bajki, artykuły, zabawy oraz ciekawe, niebanalne dodatki do każdego numeru – najnowszy numer zawiera piracką grę planszową z ilustracjami Piotra Rychla. Rodzice zaś dowiedzą się także, co „w kulturze” piszczy: na jakie spektakle warto się wybrać i jakie książki przeczytać.
Zachęcamy Państwa do lektury i wspólnej podróży w świat sztuki dla dzieci.

Czas na relaks, czas na FIKĘ!

Grupa wiekowa: dla wszystkich

Dostępność: w magazynie

Producent: Tashka

14,00 zł

Cena zawiera podatek VAT

Rodzina lalek

Producent: Plan Toys

od 3 lat

Cena: 59,00 zł

Książka „Plamki, kropki i kropelki"

Producent: Wydawnictwo Bonami

od 3 lat

Cena: 7,00 zł

Kosmos i lotnisko LEGO– 1176 elementów

Producent: Lego Education

od 4 lat

Cena: 650,00 zł

Książka „Ślady i tropy zwierząt”

Producent: Wydawnictwo Multico

od 5 lat

Cena: 49,00 zł

Skomentuj produkt

Dodaj swoją opinię o tym produkcie - pomóż innym klientom dokonać trafnych zakupów!

(zabezpieczenie antyspamowe)