kliknij, aby powiększyć


MR B przytulanka antykolkowa

SuperZabawka MR B to skuteczny sposób na kolkę i fantastyczny pomysł na prezent dla niemowlaka!

Rewolucyjne połączenie designerskiej, milutkiej przytulanki z funkcją bezpiecznego ogrzewania dziecięcego brzuszka sprawia, że MR B działa kojąco na dziecko, dodatkowo stymuluje zmysł wzroku i dotyku.

Sekretem MR B jest wkład solny, który po zgięciu patyczka nagrzewa się do temperatury 54 stopni Celsjusza. Kieszeń izolacyjna znajdująca się na plecach MR B gwarantuje utrzymanie temperatury do godziny. Wkład ogrzewający jest wielokrotnego użytku! Po zastosowaniu wystarczy włożyć wkład do gorącej wody na kilka minut. Jest nietoksyczny, bezpieczny i co najważniejsze - nie powoduje oparzeń, jak to może mieć miejsce w przypadku popularnych metod ogrzewania brzuszka suszarką lub termoforem.

Przytulanka wykonana jest z miękkiego pluszu wypchanego antyalergiczną włókniną. Z boku wszyto kolorowe metki. Nóżka szeleści przy dotyku. MR B jest lekki i poręczny, idealny do chwycenia małą rączką!

SuperZabawka MR B jest odpowiedzią na rosnącą świadomość rodziców na temat rozwoju niemowląt i prawidłowej stymulacji ich zmysłów poprzez połączenie czerni, bieli i czerwieni, metek i elementów wydających dźwięk.

Produkt w całości wykonany jest w Polsce – od materiałów i metek, aż po ogrzewacz! Jest bezpieczny i zgodny z wymaganiami dyrektyw UE. Ogrzewacz można używać zaraz po odpadnięciu kikuta pępowiny. Jest doskonałym wstępem do masażu. Dokładny opis masażu dostępny na stronie www.sposobnakolke.pl.

MR B może być używany przez całą rodzinę! Dzięki foliowemu opakowaniu zapinanemu na zamek zip produkt łatwo zabrać ze sobą. Doskonale sprawdzi się podczas wycieczek, spacerów czy na nartach. Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest odrobina ciepła.

SuperZabawka MR B to zestaw etui + ogrzewacz.
Sam wkład ogrzewający nie jest zabawką! Używanie razem z wkładem ogrzewającym pod nadzorem osoby dorosłej. Do zabawy służy euti-przytulanka.

Materiał przytulanki: plusz.
Wysokość: 29cm.

Wkład ogrzewający posiada Atest Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów
Medycznych i Produktów Biobójczych.
Nr PL/DR 011626.

Opakowanie nie zawiera ftalanów.

Obejrzyj filmik z instrukcją obsługi zabawki ---> TUTAJ

Ww przypadku potrzeby szybkiej wymiany wkładów, polecamy zakup dodatkowego ogrzewacza.O zabawce można poczytać więcej na blogu Śladem Bosych Stóp , skąd pochodzi również część zdjęć.

Grupa wiekowa: od 0 do 6 miesięcy

Dostępność: w magazynie

Producent: Lullalove

76,00 zł

56,00 zł

Cena zawiera podatek VAT

Wędkowanie w kąpieli

Producent: Alex

od 2 lat

Cena: 44,00 zł 35,00 zł

Mimbla – maskotka

Producent: Muumi

od 3 lat

Cena: 110,00 zł 90,00 zł

MUMINKI – kalendarz 2018 z ilustracjami Tove Jansson

Producent: Muumi

dla wszystkich

Cena: 59,00 zł 9,00 zł

Nowoczesny salon dla lalek

Producent: Plan Toys

od 3 lat

Cena: 69,00 zł 39,00 zł

PAN KROPLA pacynka na palec

Producent: Pikinini poleca

dla wszystkich

Cena: 10,00 zł

MUMINKI - mata do pieczenia

Producent: Muumi

dla wszystkich

Cena: 98,00 zł 85,00 zł

Skomentuj produkt

Dodaj swoją opinię o tym produkcie - pomóż innym klientom dokonać trafnych zakupów!

(zabezpieczenie antyspamowe)