Zabawki - majsterkowanie

Ilość produktów: 40

strona:
1 |
2

Jakie mogą być najlepsze zabawki, które rozwiną zdolności manualne i kreatywność twojego dziecka? Co wybrać, by nasza pociecha miała nie tylko frajdę z samej zabawy, ale i mogła tworzyć i kreować coś swojego, swoje wyobrażenie o świecie i jego otoczeniu? Czy zauważyłeś, że twój maluch ma smykałkę do budowania i konstruowania rzeczy z klocków i nie tylko? W takim razie zabawki z działu majsterkowanie to propozycja idealna właśnie dla Was drodzy rodzice.

Nie wiecie co wybrać? Chętnie podpowiemy. Drewniana lokomotywa do składania, drewniane klocki Peace&Love, kartonowy zegar, a może drewniany domek do samodzielnego złożenia? To tylko maleńki wycinek tego, co czeka u nas na Wasze pociechy. Wśród naszych propozycji znajdziecie niesamowite zabawki. Majsterkowanie jeszcze nigdy nie było tak proste i wciągające, jak to przy użyciu zabawek Pikinini.

Nauka przez zabawę

Nie ma lepszego sposobu na rozwijanie zainteresowań i pasji Waszych dzieci jaką jest majsterkowanie od wykorzystania do tego celu fantastycznych i kreatywnych zabawek, które zgromadziliśmy właśnie dla Was w jednym miejscu. W dziale dziecięcych pasji pod hasłem: Majsterkowanie, budowanie, eksperymenty znajdziecie poza wieloma rodzajami klocków, układanek czy zestawów do majsterkowania również wiele interesujących książeczek. Dzięki nam Twoje dziecko pozna wynalazki, które zmieniły świat. Dowie się też fascynujących choć niełatwych rzeczy na temat pola magnetycznego czy zasad działania prądu z przewodnikiem, jakim jest żabka Fryderyk w książce „Eksperymenty małej żabki”. Takich przykładów można by mnożyć. Wszystko, czego Wam trzeba znajdziecie właśnie u nas w Pikinini.

strona:
1 |
2