kliknij, aby powiększyć


Mały KULODROM

Kulodrom to zestaw wysokiej jakości klocków drewnianych z dziurami i rowkami, będący uzupełnieniem do zestawu bazowego. W tym zestawie znajdują się nowe, większe niż w zestawie startowym, elementy. Szczególną uwagę należy zwrócić na okrągłe żłobienie, dzięki któremu kulka łatwo nie wypadnie z toru. Dołączona jest też jedna kulka, dlatego można bawić się klockami nie mając zestawu bazowego

Z klocków dziecko może zbudować labirynt dla kulek i obserwować jak się zachowują w danym ułożeniu - jak się toczą w dół, przetaczają przez tunele, wyskakują z toru.

Zabawka stymuluje trójwymiarowe myślenie, wyobraźnię, precyzję oraz kreatywność.
Zapewnia zabawę na wiele godzin. Zanim kulka zjedzie po torze, trzeba go wymyślić, zbudować, dopasować, wypróbować, poprawić...a puszczając kulkę, trzeba uważać, żeby o nic nie zahaczyć i nie zburzyć.

Zalecany wiek dziecka, to powyżej 3 lat, jednak po usunięciu szklanych kulek, klockami mogą bawić się również młodsze dzieci.

Złożone klocki zapakowane są w płaski kartonik.

wymiary opakowania: 32 x 18,5 x 4,3 cm
Ilość części: 8

VARIS Toys to rodzinna firma z Łotwy. Ekologiczne zabawki drewniane produkuje od 2000 roku. Właściciele współpracują z lokalnym domem socjalnym, wspólnie tworząc miejsca pracy dla osób niepełnosprawnych. Wspierają również dzieci z rodzin ubogich oraz przebywające na leczeniu w szpitalach dziecięcych.
Do produkcji drewnianych zabawek VARIS Toys używa materiałów certyfikowanych przez FSC, co oznacza, że standardy zarządzania lasami, z których pochodzi drewno użyte do produkcji klocków, zapewniają odpowiedzialną produkcję i konsumpcję produktów drewnianych z korzyścią dla ludzi i środowiska. Aby maksymalnie chronić dzieci przed ryzykiem zranienia, VARIS Toys wybiera drewno brzozowe wysoce odporne na rozwarstwianie i pękanie.
Grupa wiekowa: od 3 lat

Dostępność: w magazynie

Producent: Varis Toys

59,00 zł

39,00 zł

Cena zawiera podatek VAT

KULODROM zestaw bazowy

Producent: Varis Toys

od 3 lat

Cena: 159,00 zł

KULODROM zestaw dodatkowy I

Producent: Varis Toys

od 3 lat

Cena: 69,00 zł

KULODROM zestaw dodatkowy III

Producent: Varis Toys

od 3 lat

Cena: 49,00 zł

KULODROM zestaw dodatkowy IV

Producent: Varis Toys

od 3 lat

Cena: 65,00 zł

Skomentuj produkt

Dodaj swoją opinię o tym produkcie - pomóż innym klientom dokonać trafnych zakupów!

(zabezpieczenie antyspamowe)