Zabawki kuchenne dla dzieci

Ilość produktów: 9

Zastanawialiście się kiedyś jak rozbudzić pasję i zainteresowanie Waszych pociech jedzeniem i gotowaniem? Śpieszymy z podpowiedzią. Najlepiej zrobią to za Was nasze wspaniałe zabawki kuchenne dla dzieci. Mamy wśród nich sprowadzoną specjalnie dla Was z dalekiej Finlandii serię marki MUUMI. Jest to seria produktów związanych z postaciami z bajki Muminki. Jeśli więc Wasze maluchy są fanami tej bajki, to właśnie zabawki kuchenne dla dzieci z tej serii będą idealnym dla nich prezentem. Mamy tutaj muminkową zaparzaczkę do herbaty, silikonowe foremki do lodu i pieczenia w kształcie bohaterów Muminków oraz muminkowe podkładki pod garnki również z wizerunkiem bajkowych ulubieńców. Z produktami marki MUUMI mają Państwo gwarancję najwyższej jakości wykonania oraz pewność, że proponowane zabawki są bezpieczne dla dzieci.

Co przyda się Waszym maluchom przy kuchennym stole? Z pewnością będą to nasze zabawki kuchenne dla dzieci. Ciekawe propozycje mamy dla Was od producentów Fred&Friends i Micky. Wasze maluchy na pewno ucieszą się z możliwości zjedzenia posiłku sztućcami dla wielbicieli klocków LEGO, które łatwo można ze sobą łączyć i przechowywać. Bo przy jedzeniu frajda również ma znaczenie. Poza takimi właśnie niesamowitymi sztućcami możecie u nas znaleźć również drewniany wałeczek. Czyż nie pamiętacie ile radości dawała Wam w dzieciństwie możliwość upieczenia wspólnie z mamą pysznych ciasteczek? Dzięki naszym akcesoriom kuchennym taką samą możliwość możecie podarować Waszym maluchom. Gwarantujemy, że korzystając z naszych zabawek kuchennych dla dzieci i wy i one będziecie czerpać z nich mnóstwo radości.

Drewniany wałeczek

Producent: Micki

od 2 lat

Cena: 35,00 zł

Łyżka i widelec z Muminkami

Producent: Muumi

od 1 roku

Cena: 35,00 zł

Łyżka–szpatułka PALCE LIZAĆ

Producent: Fred & Friends

dla wszystkich

Cena: 15,00 zł

MAŁA MI - wytłaczany wałeczek do ciasta

Producent: Muumi

dla wszystkich

Cena: 85,00 zł

MUMINKI - mata do pieczenia

Producent: Muumi

dla wszystkich

Cena: 85,00 zł

Muminkowa zaparzaczka do herbaty

Producent: Muumi

dla wszystkich

Cena: 32,00 zł

Separator do jajek

Producent: Haba

dla wszystkich

Cena: 18,00 zł

Sztućce KLOCKI

Producent: Fred & Friends

od 4 lat

Cena: 31,00 zł

Taca z Muminkami "Nad stawem"

Producent: Muumi

dla wszystkich

Cena: 31,00 zł

Kiermasz Pomysłów pod Choinkę - Poznań, CONCORDIA - 14.12.2014

Kiermasz zorganizowało poznańskie Centrum Designu i Kreatywności CONCORDIA DESIGN. Na swoim stoisku Pikinini zastawiło stół, wokół którego zgromadziły się nasze lalki. Towarzyszyły im też pluszowe Muminki. Obok nich, wokół przewodnika "Cztery żywioły i dwa koziołki" rozgościli się książkowi bohaterowie... "Jadła" było co nie miara i miłych gości również nie zabrakło :-) ...
Czytaj więcej »