Zabawki ogrodowe dla dzieci

Ilość produktów: 21

Odkryj z nami radość zabawy

Jak ją odkryć? - zapytacie. W bardzo prosty i przyjemny sposób. Oczywiście najlepiej będzie skorzystać z zabawek ogrodowych dla dzieci. Nie ma większej frajdy dla maluchów jeśli mogą swobodnie pobawić się w piaskownicy, pojeździć po podwórku nowym rowerkiem, czy pobawić się z rówieśnikami puszczając w powietrze moc magicznych baniek mydlanych. Takie zabawki ogrodowe dla dzieci to niesamowita sprawa. Połączenie świetnej zabawy i rozładowanie drzemiącej w naszych pociechach energii w sposób pozytywny i rozwijający ich aktywność.

Pikinini sprzyja zabawie na świeżym powietrzu

Zarówno w ogrodzie, w parku, na podwórku jak i w wielu innych miejscach doskonale sprawdzą się nasze wyjątkowe zabawki ogrodowe dla dzieci. Co takiego szczególnego jest w tych produktach? Przede wszystkim są one wykonane z najwyższej jakości materiałów i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa gwarantując, że Wasze pociechy mogą się nimi bawić bez obaw. Producenci zabawek, które Wam polecamy dokładają wszelkich starań, by ich zabawki ogrodowe dla dzieci były dostosowane do wieku, potrzeb i możliwości maluchów. Sprawdźcie sami jak świetna może okazać się zabawa w piaskownicy z wykorzystaniem wiaderka z foremkami w kształcie pasikonika, motylka czy ślimaka. Możecie też podarować swoim dzieciom jeden z rowerków biegowych, które pozwolą mu aktywnie spożytkować energię. Mamy też coś dla miłośników gier i zabaw. To od Was drodzy rodzice zależy czy Wasz maluch nauczy się grać w mini golfa, nową skandynawską grę ogrodową KUBB, czy może pozna jak puszczać latawce i bański mydlane.

Pikinini partnerem książek "Ptasie trele"

Bardzo cieszymy się ze współpracy z Wydawnictwo Sto Stron przy projekcie zachęcającym do przyjaźni z ornitologią, już od najmłodszych lat. Książki "Ptasie trele" zostały zilustrowane przez Martę Żylską i opatrzone onomatopejami przez Tomasza Samojlika,  pod okiem ornitologa dr Romualda Mikuska. Patronuje im OTOP - Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków, a złotówka z każdego egzemplarza przekazywana jest na działalność tego stowarzyszenia. Książki najlepiej czytać w towarzystwie naszych pluszowych ptaków z...
Czytaj więcej »