kliknij, aby powiększyć


Czerwony chodzik Moover

Chodzik Moover to zabawa i pomoc w nauce chodzenia. Zaprojektowany tak, by zagwarantować bezpieczeństwo dziecka w trakcie stawiania pierwszych kroków – w wyznaczanym przez nie tempie.

Bezpieczeństwo: Zainstalowany na podwójnych kołach hamulec zapewnia, że chodzik porusza się wolno i nie ucieka dziecku. Koła i uchwyty są starannie skonstruowane i gwarantują stabilność zabawki w każdych warunkach. Amortyzowane gumowe koła zapewniają dobrą przyczepność do podłoża. Co więcej, gumowe koła działają jak zderzaki i chronią m.in. framugi drzwi i ściany domu przed obiciem.

Chodzik Moover wspomaga proces nauki chodzenia u dzieci w wieku od 8 miesięcy. Następnie może być wykorzystywany jako wózek - zabawka do ok. 4 roku życia.

wymiary: długość: 45cm, wysokość: 43,5 cm, szerokość: 31cm
waga: 1770 g

Kolor: czerwony z żółtymi kołami
Projekt: Kåre Tofte 

Duńska firma Moover projektuje drewniane, innowacyjne zabawki – łatwe w montażu, bezpieczne i pomysłowe. Uczą i bawią, a dodatkowo cieszą oko swoim wyglądem. 


Na zdjęciach, chodzikiem bawi się mały Bolo, którego mama - nasza klientka - prowadzi bloga
Klocek na Kredce...

 Grupa wiekowa: od 1 roku

Dostępność: w magazynie

Producent: Moover

270,00 zł

Cena zawiera podatek VAT

PIÓROPUSZ Indian Navajo

Producent: Liontouch

od 3 lat

Cena: 21,00 zł

MOTYL – pacynka-rękawiczka

Producent: Beleduc

od 3 lat

Cena: 37,00 zł

Książka „Miś Uszatek"

Producent: Wydawnictwo Nasza Księgarnia

od 3 lat

Cena: 22,00 zł

Komentarze do produktu

Dodany przez: Mama Bola

Data dodanie: 2013-01-19

Nie dość, że jeszcze genialnie spełnia rolę pchaczyka-chodzika [i gdybym miała Bolowi kupić ponownie pierwszy pchaczyk to byłby właśnie ten] - ogumione koła, które są tak zaprojektowane, że nie da się na nich poślignąć ani niechący za szybko pojechać, kształt, rozmiar, wygląd... LOW. Bolo wozi swoim wózkiem zwierzaki od rana do nocy, ładuje je i wyładowuje po tysiąc razy, pięknie ćwiczy tuptanie, na wieczór parkuje swoją furę sam, osobiście.

Skomentuj produkt

Dodaj swoją opinię o tym produkcie - pomóż innym klientom dokonać trafnych zakupów!

(zabezpieczenie antyspamowe)