Książka „Apetyt na Maroko. Tadżin"
tekst: Anna Nowacka-Devillard
ilustracje: Justyna Styszyńska
oprawa: miękka
stron: 36
format: 27 x 20,5 cm
Z opisu:
Książka dla dzieci, gdzie zagadkowy „tadżin”, czyli naczynie i zarazem potrawa, stanowi punkt wyjścia do opowieści o Maroku, jego kulturze i codziennym życiu jego mieszkańców.
W książce znajdziecie odpowiedzi na takie pytania:
Co to jest tadżin i dlaczego wygląda jak mała piramida? Dlaczego cyfry arabskie wyglądają tak, jak wyglądają? Czy w atlasie można znaleźć góry Atlas?
Chcemy zachęcić dzieci i dorosłych do poznania nowych miejsc na świecie i zrozumienia ich specyfiki. Opowieść osnuta wokół smakowitych, egzotycznych przepisów jest przyczynkiem do przekazania wiedzy o kraju, jego bogactwie i różnorodności.
W książeczce, oprócz rzetelnych informacji, jest wiele elementów interaktywnych (zagadki, kolorowanki, zadania do wykonania), utrwalających wiedzę i jednocześnie kształcących ogólne zdolności dzieci.
Grupa wiekowa: od 7 lat
Dostępność: w magazynie
Producent: Wydawnictwo Widnokrąg
19,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Książka z płytą CD "Mity greckie GŁOWA MEDUZY"
Producent: Akademia Rozwoju Wyobraźni BUKA
od 5 lat
Cena: 25,00 zł
Skomentuj produkt
Dodaj swoją opinię o tym produkcie - pomóż innym klientom dokonać trafnych zakupów!