Wycieczki dla dzieci - Poznań

Ilość produktów: 4

Poznaj Poznań z Panią Chmurką, Panem Płomykiem, Kroplą czy Ziemkiem podczas naszych tematycznych podróży po stolicy Wielkopolski. Niech Twoja pociecha pozna lepiej swoje miasto, odkryje jego historię i magiczne miejsca. Wycieczki dla dzieci po Poznaniu to z pewnością niesamowite przeżycie dla każdego malucha ciekawego świata i poznawania nowych miejsc i rzeczy.

Nasze wycieczki dla dzieci zawsze połączone są z zabawą edukacyjną, by Wasze maluchy mogły się w ten sposób nieustannie rozwijać.

Nie ważne czy chcesz zorganizować wycieczkę indywidualną, grupową jak również dla szkoły lub przedszkola. Nasze wycieczki nie mają sobie równych, ponieważ prowadzi je licencjonowana przewodniczka i autorka wyjątkowego i wielokrotnie nagradzanego przewodnika po Poznaniu dla najmłodszych. Zaopatrz się więc w książeczkę „Cztery żywioły i dwa koziołki” i ruszaj z nami na podbój Starego Rynku i jego okolic. Pory roku nam nie straszne, dlatego i latem i zimą możesz odkrywać z nami swój ukochany Poznań. Co proponujemy? Tematyczne wycieczki dla dzieci po Poznaniu. Jest to wyjątkowe połączenie wycieczek i warsztatów szlakami wody, ognia, powietrza i ziemi.

W naszej ofercie jest też autorska wycieczka Gwarowym szlakiem od Starego Marycha do Zygi Latarnika. W jej trakcie dzieci będą mogły poznać garść gwarowych zwrotów, spróbować szneki z glancem, podziwiać zielone bimby i wreszcie sprawdzić jak bawiły się gzuby podczas szkolnych przerw.

Pikinini wie jak się bawić i uczyć jednocześnie, dlatego serdecznie poleca skorzystać z tak niepowtarzalnej możliwości i wybrać się z nami na spacer po Starym Rynku i jego okolicach.

Książka „Cztery żywioły i dwa koziołki"

Producent: Wydawnictwo Albus

dla wszystkich

Cena: 28,00 zł

Figurka KOZIOŁEK

Producent: Pikinini poleca

od 3 lat

Cena: 23,00 zł

Lalka BAMBERKA

Producent: Rafineria Cukru

od 2 lat

Cena: 99,00 zł

Szlakiem ognia wokół Starego Rynku w Poznaniu

ROZGRZEWAJĄCA WYCIECZKA DLA DZIECI Dla łączonej grupy 20 dzieci z rodzicami. Tak Pan Płomyk zapraszał na listopadowe wycieczki: Załóżcie ciepłe szaliki, czapeczki i rękawiczki, weźcie ze sobą przewodnik „Cztery żywioły i dwa koziołki” i… własną latarkę lub latarenkę. Spotkamy się przed ratuszem, przy fontannie Prozerpiny, gdzie powitają nas cztery żywioły. Na szlak wyruszymy z jednym z nich – z pacynką Płomykiem. Będziemy rozmawiać o ogniu w Poznaniu, o koziołkach i o pięknej księżnej Ludgardzie. Poszukamy...
Czytaj więcej »