Bajki muzyczne

Ilość produktów: 4

Nie lada gratka dla wszystkich rodziców, którzy chcieliby podarować swoim maluchom coś wyjątkowego. Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Wam nasze bajki muzyczne przeznaczone dla dzieci już od zaledwie drugiego roku życia. W serii Bajki-Grajki przygotowaliśmy - tak dobrze znane wszystkim dorosłym - klasyczne bajki. Poznaj razem z nami i naszymi bajkami muzycznymi świat pięknych historii, tajemniczych przygód i pouczających perypetii opowiedzianych przez znanych i lubianych aktorów i nie tylko. Nasze bajki muzyczne i ich bohaterowie przemawiają do dzieci głosami na przykład Jerzego Stuhra, Wiesława Michnikowskiego czy Barbary Kraftówny. Nic tak bardzo nie wciąga i nie przykuwa uwagi tych maluchów jak ciekawie opowiedziana bajka, okraszona dodatkowo przepiękną muzyką i wyjątkowymi piosenkami.

Propozycje do posłuchania

Jeśli chodzi o bajki muzyczne to Pikinini ma naprawdę bogatą kolekcję bajek, opowiadań i historyjek przygotowanych z myślą o dzieciach, tych młodszych i tych nieco starszych. U nas możecie znaleźć poza serią klasycznych bajek znanych nam samym z okresu dzieciństwa, również bajki współczesne, historie pełne pozytywnych i mądrych wzorców, z których Wasze dzieci mogą się uczyć. Możecie wybrać dla swoich pociech przezabawne historyjki z morałem „Był sobie król”, rewelacyjną bajkę według tekstu Jana Brzechwy pt. „Czerwony Kapturek” albo niesamowitą historię „ O Maciusiu, który marzy, by w pożarnej służyć straży”. Wybór naszych muzycznych bajek jest przeogromny. Sprawdźcie sami. Na pewno znajdziecie propozycje dla swoich pociech. Pozwólcie im otworzyć się na świat interesujących i pouczających historii w magicznej oprawie muzycznej. Gwarantujemy, że warto.

Zabawki z PIKININI w rękach dzieci cz.5

Nasze zabawki i ich mali użytkownicy po raz piąty.... Zdjęcia pochodzą od naszych klientów i ze stron: Mamalla Śladem bosych stóp O tym, że Mama bliźniacza Matka-nie-polka Maki w Givenry Home about Zabawkator Foch Kocie tajemnice Aparat moje trzecie dziecko Madalina Cacaovo Only boys Mama i Lusia Mimblahouse Zezuzulla Część 1 zdjęć - TUTAJ Część 2 zdjęć - TUTAJ Część 3 zdjęć - TUTAJ Część 4 zdjęć - TUTAJ ...
Czytaj więcej »