kliknij, aby powiększyć


Książka "ABC"

autor: Joanna Jaworek-Troć

format: 14 x 20 cm
oprawa: twarda, kartonowa
strony: twarde, kartonowe
ilość stron: 30

Z opisu:

Piękna książeczka do nauki i zabawy, z oryginalnymi ilustracjami przedstawiającymi zwierzątka wrysowane w litery polskiego alfabetu. Kontrast czerń-biel ułatwia postrzeganie obrazów już przez najmłodsze dzieci, a bajkowe kolory zwierzątek spodobają się nawet starszym dzieciom! Ilustracje są uzupełnione krótkim rymowanym wierszem, który poprzez zachowany rytm łatwo „wpada w ucho”.

Książeczka doskonała dla szerokiego grona odbiorców – dla najmłodszych maluszków wspaniała zabawa z formą i kolorem, wspomaganie koordynacji wzrokowo-ruchowej, stymulacja wzroku. Dla młodszych dzieci poszerzanie zasobu słów, nauka liter, kolorów, zwierząt.
Dla nieco starszych pociech doskonała zabawa w pytania, np.: jakie jeszcze zwierzątka znasz na literę A? Gdzie mieszka antylopa? Co to znaczy „marzyć o siódmym niebie”?

Książeczka miła w dotyku, z twardymi kartonowymi stronami, które przetrwają długie godziny nawet najbardziej wyszukanej zabawy jak gryzienie czy tarmoszenie
Książeczka bezpieczna dla dzieci – o zaokrąglonych gładkich brzegach.

Na końcu książeczki umieszczony jest pełny alfabet polski (litery alfabetu nie użyte w tekście, czyli te na które nie ma zwierzęcia w języku polskim, zaznaczone na kolor czerwony) oraz dodatkowo litery z alfabetu łacińskiego używane w języku polskim w wyrazach pochodzenia obcego, czyli Q, V, X (zaznaczone na kolor szary).

Dodatkowa wskazówka:
czytając literę nie używaj form takich jak w alfabecie, np. „be”, „ka”, „em” , itp. Najlepiej podawać krótkie formy liter, np. „b”, „k”, „m”, bez przedłużania samogłoską „y”, np. „by”, „ky”, „my”.

Grupa wiekowa: od 6 miesięcy

Dostępność: w magazynie

Producent: Wydawnictwo Mavi

25,00 zł

Cena zawiera podatek VAT

Worek Flexi Sack - Blue

Producent: Flexi Bag

od 3 lat

Cena: 45,00 zł

MYSIA – breloczek

Producent: Plastoy

od 3 lat

Cena: 13,00 zł

Akordeon

Producent: Pikinini poleca

od 3 lat

Cena: 99,00 zł

Plecaczek z lisem, borsukiem i niedźwiedziem

Producent: Sigikid

od 3 lat

Cena: 85,00 zł

Książka "Wojciech Gil opowiada o lesie"

Producent: Wydawnictwo Multico

od 5 lat

Cena: 37,00 zł

Skomentuj produkt

Dodaj swoją opinię o tym produkcie - pomóż innym klientom dokonać trafnych zakupów!

(zabezpieczenie antyspamowe)