Puzzle i układanki

Ilość produktów: 61

strona:
1 |
2 |
3

Chcesz by Twój maluch poznawał świat nie tylko z bajek czy gier edukacyjnych? Brak ci pomysłu na kreatywne spędzanie czasu? Świetnie, że tutaj trafiłeś, ponieważ nasz sklep Pikinini ma właśnie dla Ciebie nietuzinkowe propozycje jak urozmaicić czas Twojemu dziecku. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twoje dziecko już od pierwszego roku życia. Nasze puzzle i układanki spełniają oczekiwania najbardziej wymagających odkrywców. W naszej bogatej ofercie znajdują się nie tylko klasyczne drewniane klocki, znane z naszego dzieciństwa, ale także odpowiadające współczesnym potrzebom kształtowania i pobudzania rozwoju naszej pociechy. Szeroka gama produktów pozwala na dostosowanie ich indywidualnie do dziecka. Dodatkową zaletą jest nacisk kładziony na wielopoziomowy rozwój maluchów. To nie tylko ćwiczenie sprawności malutkich rączek poprzez zabawę naszymi produktami, ale również pierwsze kroki w nauce podstawowych kolorów czy tez kształtów. Staramy się idealnie łączyć naukę z zabawą.

Co wybrać?

Macie problem, które puzzle wybrać dla Waszego malucha? A może wolicie układanki? Bez względu na preferencje nasza oferta jest tak bogata, że z pewnością każdy rodzic znajdzie produkt idealny dla swojej pociechy. U nas znajdziecie między innymi piankowe puzzle do kąpieli, które po zamoczeniu w wodzie łatwo przyklejają się do wanny lub glazury. To idealny sposób, by zachęcić dziecko do codziennej kąpieli. Ponadto polecamy układanki logiczne, klocki dotykowe ZWIERZĄTKA i wiele, wiele innych produktów. Świat zabawek stoi przed Wami otworem. Po puzzle i układanki zapraszamy właśnie do Pikinini.

strona:
1 |
2 |
3
Zabawki z PIKININI w rękach dzieci cz.5

Nasze zabawki i ich mali użytkownicy po raz piąty.... Zdjęcia pochodzą od naszych klientów i ze stron: Mamalla Śladem bosych stóp O tym, że Mama bliźniacza Matka-nie-polka Maki w Givenry Home about Zabawkator Foch Kocie tajemnice Aparat moje trzecie dziecko Madalina Cacaovo Only boys Mama i Lusia Mimblahouse Zezuzulla Część 1 zdjęć - TUTAJ Część 2 zdjęć - TUTAJ Część 3 zdjęć - TUTAJ Część 4 zdjęć - TUTAJ ...
Czytaj więcej »