kliknij, aby powiększyć


"Dzieci z Bullerbyn" - płyta CD i puzzle

Słuchaj dzieci i puzzluj

Autor: Astrid Lindgren

Czyta: Edyta Jungowska
Muzyka: Sambor Dudziński

Nośnik: CD (digipack)
Format nagrania: MP3

Czas trwania: 7 godz.
Rok nagrania: 2010

Pakiet zawiera płytę CD, na której Edyta Jungowska przenosi słuchaczy we wspaniały świat przyjaciół z Bullerbyn, książeczkę do kreatywnej zabawy „Zbuduj swoje Bullerbyn“ oraz 100-elementowe puzzle z bohaterami książki.

Po sukcesie audiobooków o Pippi, powstał kolejny, na którym Edyta Jungowska z fantazją czyta o przygodach szóstki dzieci z Bullerbyn. To drugi najbardziej znany na świecie cykl powieściowy Astrid Lindgren, w Polsce wszystkie trzy części: „Dzieci z Bullerbyn”, „Więcej o dzieciach z Bullerbyn” oraz „Wesoło jest w Bullerbyn”, ukazały się w jednym wydaniu. Również audiobook zawiera całość opowieści o przygodach szóstki dzieci z małej szwedzkiej wioski w Smalandii. Nagranie serii jest autorskim projektem aktorki, która zafascynowana twórczością Astrid Lindgren postanowiła wydać w formie audio jej najważniejsze utwory.


Dzieci z Bullerbyn są szczęśliwe, to powód, dla którego kolejne pokolenia czytelników sięgają po książkę Astrid Lindgren. Prowadzą zwykłe życie, chodzą do szkoły, pomagają rodzicom, przygotowują święta, mają swoje zwyczajne, a przecież zupełnie niezwykłe przygody. Siła książki Astrid Lindgren tkwi w języku, o życiu w Bullerbyn opowiada siedmioletnia Lisa, stąd czysty, pełen radości tok narracji, czasami nieco złośliwy, czasami nieco egzaltowany, ale zawsze z pazurem i pełen poczucia humoru. Ich historia może przydarzyć się nie tylko w Szwecji, ale też we Francji, Czechach, w Polsce, wszędzie tam, gdzie są dzieci i sielskie beztroskie dzieciństwo.


Audiobook jest skierowany do dzieci w wieku od 6 do 8 lat. Płyta zawiera Książkę do Nieczytania – „Zbuduj swoje Bullerbyn” – dzięki niej w prosty sposób dzieci mogą samodzielnie stworzyć swój mały teatr i współuczestniczyć w przygodach Lisy i jej przyjaciół, podczas słuchania historii małych bohaterów. Autorami pomysłu na książkę są Małgorzata Sobieszczańska i Rafał Sabara. Autorem ilustracji jest wybitny grafik, Piotr Socha.

Grupa wiekowa: od 5 lat

Dostępność: w magazynie

Producent: Wydawnictwo Jung-off-ska

57,00 zł

29,00 zł

Cena zawiera podatek VAT

Latarka czołówka Terra Kids

Producent: Haba

od 3 lat

Cena: 44,00 zł 39,00 zł

Czerwona pościel do wózka dla lalek Moover

Producent: Moover

od 1 roku

Cena: 97,00 zł 48,00 zł

Szkatułka z pozytywką i z jelonkiem

Producent: Djeco

od 3 lat

Cena: 95,00 zł 79,00 zł

Worek Flexi Sack - Red

Producent: Flexi Bag

od 3 lat

Cena: 45,00 zł

Znaki drogowe Mix&Play

Producent: Scratch

od 3 lat

Cena: 39,00 zł 29,00 zł

Koń – ulubieniec PIPPI

Producent: Micki

od 3 lat

Cena: 68,00 zł 54,00 zł

Skomentuj produkt

Dodaj swoją opinię o tym produkcie - pomóż innym klientom dokonać trafnych zakupów!

(zabezpieczenie antyspamowe)