kliknij, aby powiększyć


"Dzieci z Bullerbyn" - płyta CD i puzzle

Słuchaj dzieci i puzzluj

Autor: Astrid Lindgren

Czyta: Edyta Jungowska
Muzyka: Sambor Dudziński

Nośnik: CD (digipack)
Format nagrania: MP3

Czas trwania: 7 godz.
Rok nagrania: 2010

Pakiet zawiera płytę CD, na której Edyta Jungowska przenosi słuchaczy we wspaniały świat przyjaciół z Bullerbyn, książeczkę do kreatywnej zabawy „Zbuduj swoje Bullerbyn“ oraz 100-elementowe puzzle z bohaterami książki.

Po sukcesie audiobooków o Pippi, powstał kolejny, na którym Edyta Jungowska z fantazją czyta o przygodach szóstki dzieci z Bullerbyn. To drugi najbardziej znany na świecie cykl powieściowy Astrid Lindgren, w Polsce wszystkie trzy części: „Dzieci z Bullerbyn”, „Więcej o dzieciach z Bullerbyn” oraz „Wesoło jest w Bullerbyn”, ukazały się w jednym wydaniu. Również audiobook zawiera całość opowieści o przygodach szóstki dzieci z małej szwedzkiej wioski w Smalandii. Nagranie serii jest autorskim projektem aktorki, która zafascynowana twórczością Astrid Lindgren postanowiła wydać w formie audio jej najważniejsze utwory.


Dzieci z Bullerbyn są szczęśliwe, to powód, dla którego kolejne pokolenia czytelników sięgają po książkę Astrid Lindgren. Prowadzą zwykłe życie, chodzą do szkoły, pomagają rodzicom, przygotowują święta, mają swoje zwyczajne, a przecież zupełnie niezwykłe przygody. Siła książki Astrid Lindgren tkwi w języku, o życiu w Bullerbyn opowiada siedmioletnia Lisa, stąd czysty, pełen radości tok narracji, czasami nieco złośliwy, czasami nieco egzaltowany, ale zawsze z pazurem i pełen poczucia humoru. Ich historia może przydarzyć się nie tylko w Szwecji, ale też we Francji, Czechach, w Polsce, wszędzie tam, gdzie są dzieci i sielskie beztroskie dzieciństwo.


Audiobook jest skierowany do dzieci w wieku od 6 do 8 lat. Płyta zawiera Książkę do Nieczytania – „Zbuduj swoje Bullerbyn” – dzięki niej w prosty sposób dzieci mogą samodzielnie stworzyć swój mały teatr i współuczestniczyć w przygodach Lisy i jej przyjaciół, podczas słuchania historii małych bohaterów. Autorami pomysłu na książkę są Małgorzata Sobieszczańska i Rafał Sabara. Autorem ilustracji jest wybitny grafik, Piotr Socha.

Grupa wiekowa: od 5 lat

Dostępność: w magazynie

Producent: Wydawnictwo Jung-off-ska

57,00 zł

Cena zawiera podatek VAT

LEGO WeDo 2.0 Akumulator

Producent: Lego Education

od 7 lat

Cena: 318,00 zł

PIÓROPUSZ Indian Navajo

Producent: Liontouch

od 3 lat

Cena: 21,00 zł

ŻYRAFA - pacynka na rękę

Producent: Beleduc

od 3 lat

Cena: 41,00 zł

Pieczątka ORZEŁ BIAŁY

Producent: Malu Studio

od 3 lat

Cena: 16,00 zł

Tablica ścienna do rysowania kredą – AUTO

Producent: Nino&Ideas

od 3 lat

Cena: 26,00 zł

Skomentuj produkt

Dodaj swoją opinię o tym produkcie - pomóż innym klientom dokonać trafnych zakupów!

(zabezpieczenie antyspamowe)